اخبار

SPC_3567-scaled
باحضور مدیـر حراست مرکزی هلدینگ؛

از نیروهای حراست پتروشیمی سبلان تقدیـر شد

همزمان با روز ملی حراست و با حضور سید یاسر دلیری مدیر حراست مرکزی هلدینگ، فرهاد جهانگیری قائم مقام و عضو هیئت مدیره انرژی سپهر و رضا کریمی مدیرعامل پتروشیمی سبلان از نیروهای حراست شرکت صنایع پتروشیمی سبلان تقدیر شد.

سید یاسر دلیری ضمن بازدید از سایت پتروشیمی سبلان با تبریک این روز به نیروهای خدوم و زحمتکش عرصه حراست گفت: بدون شک نقش نیروهای حراست در ایجاد آرامش و امنیت مجموعه صنعتی بی بدیل است، چرا که همواره این حوزه به عنوان نیروی خط مقدم رسالت و وظیفه پاسداری از ارکان مختلف حوزه کاری خود را به عهد دارد .

دلیری با تجلیل از همکاران این حوزه تاکید کرد: در راستای تعالی سازمانی و تحقق اهداف حفاظتی گام‌های موثری برداشته شده و شاهد این روند در این مجموعه هستیم.

مهندس کریمی مدیرعامل پتروشیمی سبلان نیز با تبریک روز حراست تاکید کرد: بی‌تردید تامین و حفاظت از آرامش و امنیت از مهم‌ترین نیازهای صنعت پتروشیمی است که در خط مقدم اقتصاد کشور قرار دارد و این نشان‌دهنده اهمیت و جایگاه حراست است.

وی افزود: از طرف خودم و اعضای هیئت مدیره، و به نمایندگی از همه کارکنان شرکت از تلاش‌های شما سپاسگزارم و امیدوارم همچون گذشته در انجام وظیفه خطیر و تعیین‌کننده خود موفق باشید.

همچنین مهندس اقلیما سرپرست حراست شرکت سبلان نیز با تبریک سالروز تاسیس حراست و قدردانی از نیروهای حراست پتروشیمی سبلان گفت: با توکل به خداوند متعال و با نصب‌العین قراردادن تقوای الهی در صیانت از مجموعه پتروشیمی سبلان که از دستاوردهای بی بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی است، همواره تلاش خواهیم کرد .

 

 

 

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=22710

اخبار اخیر