اخبار

2

بازدید علی یاری مدیـرعامل هلدینگ انـرژی سـپهر از پتـروشیمی دنـــا

مهندس علی یاری مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر ، امروز سه شنبه 28فروردین ماه 1403 از  شرکت صنایع پتروشیمی دنــا  در شهرستان عسلویه بازدید کرد.

در این بازدید که با حضور حسین هاشمی مدیرعامل دنا برگزار شد، چالش ها و برنامه های شرکت بررسی و بر تسریع روند تکمیل پروژه تاکید شد.

مدیرعامل انرژی سپهر در این بازدید با اشاره به نصب راکتورهای فوق سنگین تولید متانول در ماه های آینده گفت: طی سفارش گذاری صورت گرفته برای ساخت این تجهیز پتروشیمی دنا در شرکت ماشین سازی اراک عملا ایران به جمع 5 کشور سازنده راکتورهای تولید متانول پیوست و ضمن میلیون ها دلار صرفه جویی ارزی و تقویت دانش بومی، پس از نصب آن شاهد پیشرفت قابل توجهی در پروژه به علت ایجاد جبهه های کاری جدید خواهیم بود.

یاری افزود: خوشبختانه با همکاری مسئولانه سهامداران انرژی سپهر ( پتروفرهنگ و گروه مالی سپهر صادرات) در بخش تامین مالی توفیقاتی حاصل شده و ماحصل آن نیز در فعالیت بیش از پیش پروژه دنا مشهود است. همچنین باتوجه به آنکه تامین مالی به عنوان مهمترین اقدام در پروژه دنا در دستور کار قرار گرفته، جلسات مکرری را با بانک ها برگزار کرده ایم تا فرصت های دیگر تامین مالی را نیز ایجاد کنیم.

برگزاری جلسه مشترک با مدیران پروژه و دیدار از کلیه جبهه های کاری پتروشیمی دنا از دیگر برنامه های یاری در این بازدید بود.

 

IMG 2316

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=24337

اخبار اخیر