اخبار

3-2048x1152
باحضور مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان:

شرکت شیمیایی لاوان و ماشین سازی اراک تفاهم نامه همکاری امضا کردند

هلدینگ پتروفرهنگ و شرکت ماشین سازی اراک در راستای حمایت و بهره گیری از توان علمی و فناوری ملی، تفاهم نامه همکاری برای شرکت های شیمیایی لاون، پتروشیمی مهتاب پارسیان و آریا امضا کردند.

در روز پایانی بیست و هشتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی طی مراسمی با حضور دکتر احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر زارع پور مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ، مهندس یاری مدیرعامل انرژی سپهر، مهندس سرایی مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک و مدیران عامل پتروشیمی های لاوان، آریا و مهتاب پارسیان از شرکت های تابعه پتروفرهنگ ، تقاهم نامه همکاری میان این هلدینگ و ماشین سازی اراک به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم نامه یکساله، ماشین سازی اراک و پتروفرهنگ در زمینه تامین تکنولوژی طرح ها، تامین منابع مالی و همکاری در ساخت تجهیزات مورد نیاز سه طرح شیمیایی لاوان، آریا و مهتاب پارسیان همکاری خواهند کرد.

دکتر احمدی مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در آئین انعقاد این تفاهم نامه‌ها گفت: پتروفرهنگ و ماشین‌سازی اراک به نماد هم‌افزایی و بهره‌گیری از تولید و توان داخلی در پیشبرد طرح‌های بزرگ در مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان و کشور تبدیل شده‌اند.

 

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=24701

اخبار اخیر