اخبار

اصلی-4-py1b7ycoxd0j0ouxq57986qo29fmbtvvhs1rm9jtio
با حضور مدیران عامل انرژی سپهر و پتروفرهنگ؛

مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی سبلان منصوب شد

رضا کریمی با حکم دکتر بابازاده به عنوان مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی سبلان منصوب شد.

آیین تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی سبلان، با حضور دکتر نجف‌پور کردی، مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر  بابازاده، مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ، دکتر عباسی، مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر و اعضای هیئت مدیره پتروشیمی سبلان صبح روز دوشنبه 30 آبان‌ماه 1401 در هلدینگ پتروفرهنگ برگزار شد.

همچنین با حکم مدیرعامل پتروفرهنگ، دکتر حبیبی خراسانی به عنوان رئیس هیئت مدیره، دکتر زهره مجیدنیا ودکتر احمد کارگر مطلق، جایگزین مهندس قنبریان، دکتر بهزادی و مهندس علی‌محمدی در هیئت مدیره این شرکت شدند.

دکتر بابازاده مدیرعامل پتروفرهنگ در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های هیئت‌مدیره پتروشیمی سبلان، تاکید کرد: تقدیر ویژه دارم از اساتید بزرگواری مانند جناب مهندس زالی که حق استادی بر ما دارند و از بزرگان حوزه نفت و صنعت پتروشیمی هستند. امیدوارم همچنان بتوانیم از راهنمایی‌ها و مشورت‌هایشان بهره‌ ببریم.

وی افزود: امیدوارم مهندس کریمی نیز در سمت جدید موفق باشند و با جدیت و همت در شرکت صنایع پتروشیمی سبلان که یکی از دو شرکت تولیدی ما در حال حاضر است، کارها را پیش ببرند.

عضویت در هيئت مديره پتروشيمي دنا، مديریت خدمات فني و مهندسي و مديریت مجتمع پتروشيمي كيمياي پارس خاورميانه و سرپرستی پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه از سوابق کاری مهندس کریمی در حوزه پتروشیمی است.

شرکت صنایع پتروشیمی سبلان یک واحد تولیدی متانول با ظرفیت یک میلیون ششصد و پنجاه هزارتن و از زیرمجموعه‌های هلدینگ انرژی سپهر و هلدینگ پتروفرهنگ است.

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=21218

اخبار اخیر