اخبار

170614810
شهید خدمت

پیام تسلیت مدیرعامل انرژی سپهر به مناسبت شهادت حضرت آیت الله رئیسی

مهندس علی یاری مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی سپهر همزمان با شهادت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری و تیم همراه در حادثه ناگوار سقوط بالگرد، پیام تسلیتی را منتشر نمود.
این پیام بدین شرح است:
با قلبی آکنده از اندوه، شهادت غمبار سید محرومان، عالم ربانی و مجاهد خستگی ناپذیر حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی،  رئیس جمهور ایران اسلامی، وزیر شهید امور خارجه و همراهان ایشان را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و  مردم شریف ایران عزیز تسلیت عرض می نمایم.
به راستی زبان در بیان غم فراق این شهیدِ خدمت قاصر و قلم خونبار است و چراکه ایشان به راستی خادم مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی بود. آن شهید والامقام و یارانش همزمان با روز متبرک به نام امام رئوف (ع) به جوار ایشان پرکشیدند و امت مسلمان ایران را سیاهپوش فراق فرزندان خود نمودند.
اینجانب با سینه ای مالامال از غم شهادت این عزیزان، به نمایندگی از همکاران شریفم در هلدینگ انرژی سپهر این مصیبت بزرگ را به آحاد ملت ایران و تمام آزادگان جهان تسلیت عرض می نمایم و از خداوند منان بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ظل توجهات حضرت ولی عضر (عج) مسئلت می نمایم.
عـلـی یـاری | مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی سپهر

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=24729

اخبار اخیر