اخبار

علی یاری
همزمان با 11 اردیبهشت؛

پیام مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر به مناسبت روز کارگر

مهندس علی یاری مدیرعامل و نایب رئیس هیئت دیره هلدینگ انرژی سپهر همزمان با 11 اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر، پیامی را منتشر کرد.

این پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَى (سوره مبارکه نجم آیه شریفه 39)

 

11 اردیبهشت ماه روز جهانی کارگر، سالروز تجلیل از قشر مهمی از جامعه است که به فرموده بنیانگار کبیر انقلاب اسلامی «حیات ملت مرهون کار و تلاش این عزیزان است»؛ عزیزانی که به واقع عمود خیمه تولید ملی و نیروی محرکه کشور در مسیر توسعه و خودکفایی هستند.

در مقام و منزلت کارگران همین بس که حضرت ختم المرسلین (ص) فرموده اند: « عبادت دَه جز است که نُه جز آن در کار و تلاش برای به دست آوردن روزی حلال است.» این جایگاه رفیع برای مقام شامخ کارگر در اسلام رحمانی از آن سو تجلی یافته که ایشان پیش قراولان خودباوری بوده و حاصل دسترنج آنان ضامن بقای جامعه ی سالم.

در روزهای پر فراز و نشیب توسعه ی ایران اسلامی عزیز در سایه تحریم های ظالمانه، این همت و حمیت کارگران شریف بود که به عنوان ستون جامعه، بیرق مردانگی و آزادگی را برافراشت و سرود آینده روشن را به آواز بلند سر داد تا توانمندی ایران و ایرانی در عرصه‌های مختلف را به‌منصه ظهور رساند.

اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و همزمانن با سال «مهار تورم و رشد تولید» ضمن تبریک روز جهانی کارگر، تلاش شبانه‌روزی و زحمات این سرمایه‌های ارزشمند ملی بالاخص کارگران شریف شرکت های تابعه هلدینگ انرژی سپهر را ارج نهاده و سلامتی و بهروزی یکایک این عزیزان را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

با احترام

علی یاری

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی سپهر

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=22253

اخبار اخیر