اخبار

319A4721
به مناسبت 14 مهرماه؛

پیام مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر به مناسبت سالگشت تاسیس پتروشیمی سبلان

پیام مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر به مناسبت 14 مهرماه سالگشت تاسیس شرکت صنایع پتروشیمی سبلان

 

بِسْمِ اللّهِ الَّذى هُوَ مُدَبِّرُ الاْمُورِ

مدیرعامل محترم

اعضای گرانقدر هیئت مدیره

و همکاران ارجمند در شرکت صنایع پتروشیمی سبلان

چهاردهم مهرماه سالگشت تاسیس این شرکت را خدمت شما گرامیان تبریک و شادباش عرض می نمایم.

آنگونه که از نام فراخ این مجموعه «سبلان» هویداست، عزمی سترگ و باوری بلند، زیربنای مجموعه ای را استوار ساخته که اکنون پیش قراول طرح های هلدینگ انرژی سپهر است.

تلاشگران متعهد و متخصص این شرکت در سال های گذشته، یکی از پر فراز و نشیب ترین مسیرها برای رسیدن به قله موفقیت را پشت سرگذاردند اما هموار کردن این مسیر با هدف توسعه ایران اسلامی عزیز، یگانه آرمان واحدی بود که تمام همکاران آن شرکت بر آن اتفاق نظر داشته و در این راه از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکردند. بهره برداری از این طرح عظیم در کوران تحریم های ظالمانه، برداشتن نخستین گام در خودکفایی تولید کاتالیست بومی و تکمیل پروژه با کمترین میزان سرمایه، سه گام افتخار آمیزی بوده که همکاران این شرکت رقم زده و اکنون نیز تلاشی خستگی ناپذیر برای تولید مستمر را سرلوحه کار خود قرار داده اند؛ تلاشی که شایسته تجلیل و تعظیم است.

اینجانب ضمن تبریک مجدد سالگشت تاسیس شرکت صنایع پتروشیمی سبلان به مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس کریمی، اعضای محترم هیئت مدیره و دیگر کارکنان ساعی و ارجمند آن شرکت، مراتب سپاسگزاری خود را از مجاهدت بی‌دریغ و ارزشمند ایشان ابراز می دارم.

صمیمانه‌ترین تبریک و خالصانه‌ترین آرزوی توفیق تقدیم حضورتان می‌گردد.

 

بَرد کشتی آنجا که خواهد خدای        وَگرجامه بر تَن دَرَد ناخدای

 

علی یاری

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی سپهر

 

Share :

اخبار اخیر