اخبار

علی یاری با پرچم
همزمان با هشتم دی ماه؛

پیام مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر به مناسبت روز ملی پتروشیمی

علی یاری مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر همزمان با هشتم دی ماه روز ملی صنعت پتروشیمی پیامی را منتشر نمود.

متن پیام به این شرح است:

 

بسمه تعالی

هشتم دی ماه، شصتمین سالگشت بنیان صنعت پیشران پتروشیمی در ایران عزیز را به یکایک مدیران، مهندسان و کارگران شریفی که یکی از عمودهای خیمه اقتصاد و صنعت ایران را استوار نموده اند تبریک و شادباش عرض می نمایم.

بذر کاشته شده در سال 1342، امروز درختی سترگ و پربرکت است که ریشه هایش از باور غیور مردان و شیرزنانی خردورز آبیاری شده که با باور ملی خود هر روز جلوه ای نو از پیشرفت این مرز گرانسنگ را به نمایش می گذارند.

در این مسیر، بزرگان و موسپیدانی گام برداشته اند و راه امروز را روشن ساخته اند که به واقع باید آنان را چراغداران و پیش قراولان این صنعت نام برد که با آن چشم انداز و دور اندیشی، ریل توسعه اقتصادی امروز ایران اسلامی را بیمه کرده اند.

این صنعت ارزش آفرین، امروز بستر توسعه کشور و ضامن امنیت اقتصادی است و آنگونه که در کوران تحریم های ظالمانه شاهد بودیم، ارزآوری قابل توجه پتروشیمی ها نه تنها نقشه بدخواهان انقلاب اسلامی را بر آب کرد بلکه ضامن بقای بسیاری از شرکت های نوپا و تولیدکنندگان داخلی بود.

اینجانب به عنوان احدی از این خانواده بزرگ بر خود وظیفه می دانم ضمن پاسداشت مقام بزرگان و خون دل خوردگان این صنعت، از خداوند منان توفیق روز افزون جوانان پرامیدی که اندیشه پیشینیان خود را جلا می دهند و قله های جدید افتخار آفرینی را فتح می کنند مسئلت می نمایم.

در پایان ضمن تبریک مجدد این روز همایون، از یکایک همکاران شریف خود در هلدینگ انرژی سپهر و شرکت های تابعه تقدیر و تشکر نموده و پیروزی روزافزون ایشان را در سایه توجهات حضرت ولی‌الله‌الاعظم (عج) خواهانم.

 

علی یاری

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی سپهر

 

 

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=23507

اخبار اخیر