اخبار

علی یاری با پرچم

پیام مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر به مناسبت روز بزرگداشت معلم

مهنــدس عـلی یـــــاری مـدیــرعامــل هلدینگ انرژی سپهر بـه منـــاسبت سالــروز شهادت استاد مرتضی مطهری (ره) و روز بزرگداشت مقام معلم پیامی منتشر کرد.

شرح پیام بدین شرح است:

 

 

به نام یگانه آموزگار هستی

 

سِـر الاسـرار اســت اين آمـوختن

 ايـن بـه تاريكـي چـراغ افروختن

 

12 اردیبهشت ماه «خجسته روز معلم»، که به راستی چراغداران راه بشری و وجدان بیدار جامعه هستند را تبریک و شادباش عرض می نمایم.

این روز با شکوه که همزمان یادآور خردورزی ها و والانگری های عالم زمانه، استاد شهید مرتضی مطهری (ره) و تلاش های رهروان آگاهش در ردای آموزگاران جامعه است، از فرخنده ترین ایام سال بوده و فرصتی برای تکریم و قدردانی از ساحت اندیشه ورز ایشان.

بازخوانی عمیق کارنامه بلندپروازی های نهاد علم در ایران اسلامی عزیز در چند دهه گذشته، عیان می سازد که اکنون علوم و فنون روز عالم با تلاش معلمان، چرخ حرکت و پیشرفت جامعه شده و این کشور پهناور را به عنوان یکی از اقطاب دانش در منطقه معرفی کرده است.

بنده و همکارانم به خود می بالیم که پس از کسب فیض در سالیان متمادی در محضر معلمان گرانقدر، اکنون این فرصت جاودانه را یافته ایم تا در هلدینگ انرژی سپهر و شرکت های تابعه که نام بلند معلمان را به عنوان سهامداران اصلی بر تارک خود دارد، انجام وظیفه کرده و گوشه ای از مجاهدت های ایشان را جبران کنیم. ان شالله.

توسعه صنعت پتروشیمی، بومی سازی تجهیزات پیشرفته این حوزه و تولید محصول با چشم انداز تقویت اقتصاد ایران عزیز، گوشه ای از افتخاراتی که در این مجموعه رقم خورده اما جای جای آن به رَد پای معلمان عزیز مزین شده که فرزندان دیروز جامعه را در دامان پاک خود آموزش داده و اکنون ثمره آن را می بینند.

اینجانب که خود نیز از خانواده بزرگ و فهیم فرهنگیان هستم، این روز مبارک را مجددا به پاسداران علم و ناشران آگاهی تبریک گفته و از خداوند منان توفیق روزافزون تمام معلمان شریف در این مرز عزیز را مسئلت می نمایم.

 

علی یاری

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی سپهر

 

 

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=24467

اخبار اخیر