اخبار

دکتر-بهروز-عباسی-پتروشیمی-سبلان
بهروز عباسی  |  مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر

پیام مدیر عامل هلدینگ انرژی سپهر به مناسبت سال گشت پتروشیمی دنا

دکتر بهروز عباسی مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر در پیامی، بیستم مهرماه سال گشت تاسیس شرکت صنایع پتروشیمی دنا را تبریک گفت.

متن پیام وی به این شرح است:

مدیرعامل محترم

اعضای گرانقدر هیئت مدیره

و همکاران ارجمند در شرکت صنایع پتروشیمی دنا

بیستم مهر ماه سالگشت تأسیس شرکت صنایع پتروشیمی دنا را خدمت یکایک شما گرامیان تبریک و شادباش عرض می نمایم.

صعود به قله موفقیت، راهی است صعب و دشوار که مردان و زنانی راست قامت و بردبار را طلب می کند که چشم اندازی از رضایت خالق و خدمت به خلق را چراغ راه خویش کرده و رسالت یگانه خود را در تلاش برای آبادانی جامعه خود می یابند.

«دنا» آنگونه که از نام افراخته اش پیداست، به بلندای همت و حمیت سخت کوشانی است که در آوردگاه توسعه و پیشرفت این پروژه از هیچ کوششی دریغ نکرده و از تلاطم و فراز و فرود‌های گوناگون عبور کرده اند تا در کرانه ایران اسلامی به انجام وظایف خود عمل کرده باشند.

پیشرفت 68 درصدی این پروژه و تصمیم راسخ مدیران، اعضای محترم هیئت مدیره و یکایک همکاران صف و ستاد این شرکت برای بهره برداری از پتروشیمی دنا در سال 1402 و عهد مشترک ایشان برای فائق آمدن بر تحریم های ظالمانه، نه تنها شایسته تقدیر و سپاسگزاری است که بیرقی است از افتخار و خودباوری.

اینجانب ضمن تبریک مجدد سالگشت تاسیس شرکت صنایع پتروشیمی دنا به مدیرعامل محترم جناب آقای مهندس محمدعلی کریمیان، اعضای محترم هیئت مدیره و دیگر مدیران ساعی و ارجمند آن شرکت، مراتب سپاسگزاری خود را از مجاهدت بی‌دریغ و ارزشمند یکایک کارمندان و کارگران شریفی که از هیچ کوششی دریغ نکرده اند، ابراز می دارم.

صمیمانه‌ترین تبریک و خالصانه‌ترین آرزوی توفیق تقدیم حضور تان می‌گردد.

بهروز عباسی  |  مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=18734

اخبار اخیر