اخبار

علی یاری با پرچم
همزمان با 22 فروردین

پیام مهندس علی یاری مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر به مناسبت سالروز تاسیس شرکت شیمیایی لاوان

 

بسمه تعالی

منّت خدای را عزّ و جل که فرصتی پدید آمد تا همزمان با 22 فروردین ماه، سالروز تاسیس شرکت شیمیایی لاوان از مدیران و کارکنان این شرکت که همت و حمیت را چراغ راه خویش ساخته و هدف متعالی خود را بر اعتلای ایران اسلامی عزیز قرار داده اند؛ تشکر و قدردانی نمایم.

این شرکت در سال گذشته با یک برنامه ریزی جامع و راهبردی و با حمایت بی دریغ سهامداران فهیم انرژی سپهر ( هلدینگ پتروفرهنگ و گروه مالی سپهر صادرات) موفق به تغییر مجوز جهت ورود به صنایع پایین دست صنعت پتروشیمی شد و عملا به عنوان اولین گام هلدینگ در این حوزه قد افراشت تا سبد سرمایه گذاری متنوع تری ایجاد و ریسک های آتی گروه کاهش یابد.

همزمان با این روز فرخنده مفتخرم اعلام نمایم به زودی و پس از سال ها انتظار، مراسم کلنگ زنی احداث این مجمتع بزرگ در عسلویه برگزار و فصلی نوین در تاریخ این شرکت آغاز خواهد شد تا ضمن تولید محصولی با ارزش افزوده بیشتر، به نوبه خود هدفگذاری مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در نامگذاری سال را محقق نماییم.

اینجانب ضمن تبریک مجدد این روز به یکایک همکاران ارجمند در شرکت شیمیایی لاوان، از تلاش های سرپرست محترم این شرکت جناب آقای مهندس اسماعیلی و همچنین اعضای محترم هیئت مدیره قدردانی نموده و از خداوند متعال توفیق روز افزون ایشان را مسئلت می نمایم.

صمیمانه‌ترین تبریک و خالصانه‌ترین آرزوی توفیق تقدیم حضورتان می‌گردد.

 

علی یاری

مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی سپهر

 

 

 

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=24284

اخبار اخیر