اخبار

1-74-2048x1365
همزمان با نمایشگاه بیست و هشتم نفت و پتروشیمی صورت گرفت؛

گام بلند پتروفرهنگ و انرژی سپهر در ترسیم چشم اندازهای نوین پتروشیمی

همزمان با سومین روز از نمایشگاه بین‌المللی نفت ،گاز ، پالایش و پتروشیمی غرفه هلدینگ پتروفرهنگ، انرژی سپهر و شرکت های تابعه شاهد عقد دو تفاهم نامه همکاری، رایزنی گسترده مدیریتی و جلسات متعدد کارشناسی بود.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری هلدینگ پتروفرهنگ با پژوهشگاه ملی نفت در همکاری‌های دوجانبه در جهت توسعه و ترسیم چشم انداز نوین در پتروشیمی‌ها و همچنین تفاهم‌نامه پتروشیمی سبلان با دانشگاه خلیج فارس در حوزه فلرینگ و کاهش مصرف انرژی از مهمترین رخدادهای این روز بود.

در این روز جلسات و نشست‌های متعدد کارشناسی با معاون حقوقی و امور مجلس وزیر نفت و برخی دیگر از مدیران ارشد شرکت‌های مختلف وزارت نفت، مدیران ارشد بانک‌های تجارت و ملت، پژوهشگاه ملی نفت، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارس، دانشگاه ملی خلیج فارس و همچنین مدیران عامل پتروشیمی‌ها و تولیدکنندگان این حوزه، در این روز رقم خورد.

شاهمیرزایی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در بازدید از غرفه پتروفرهنگ ضمن تایید اقدامات این هلدینگ در حمایت از تولید داخل گفت: خوشبختانه پتروفرهنگ در راستای عمل به شعار سال اقدام کرده از این رو در حمایت از این هلدینگ اقدام خواهیم کرد و همراستا با اقدامات صورت گرفته در توسعه صنایع پایین دست، حامی این مجموعه خواهیم بود.

 

Share :

لینک کوتاه :

https://www.sepehrenergy.com/?p=24670

اخبار اخیر