اخبار

یاری علی
همزمان با ششم آبان ماه

پیام مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر به مناسبت سالگشت تاسیس شرکت سیتکو

علی یاری مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر در پیامی سالگشت تاسیس شرکت تجارت بین الملل سکو ( سیتکو) را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

 

بِسْمِ اللّهِ الَّذى هُوَ مُدَبِّرُ الاْمُورِ

مدیرعامل محترم

اعضای گرانقدر هیئت مدیره

و همکاران ارجمند در شرکت تجارت بین الملل سکو

ششم آبان ماه سالگشت تأسیس آن شرکت را خدمت یکایک شما گرامیان تبریک و شادباش عرض می نمایم.

«سیتکو» به عنوان نهال نوپای دیروز اکنون یکی از موفق ترین شرکت ها در عرصه صادرات متانول است که به گواه آمار در مدت زمان محدود فعالیت خود بهترین عملکرد و بیشترین فروش در شرایط صعب تحریم را ثبت نموده است.

تلفیق تدبیر، تخصص و توانایی، چشم انداز روشنی از موفقیت هاست که اکنون تجلی آن در شرکت سیتکو به منصه ظهور رسیده و ازین رو خرسندیم که در خانواده بزرگ انرژی سپهر، این شرکت تجلی گاه این مهم بوده و ریل گذاری خود را بر مبنای خردورزی  و دانش، بنیان نهاده است.

بلاشک آرمان یگانه و متعالی آن شرکت در «به ثمر رساندن» تلاش های مجموعه همکاران شرکت های سبلان، کیمیا پارس خاورمیانه و درآینده ای نزدیک دنا و سیراف انرژی، در چارچوب «توسعه هلدینگ و اعتلای ایران اسلامی عزیز» رمز تلاش خستگی ناپذیر عزیزانی است که هیچگاه هدف متعالی پیش رو را فراموش نکرده و همواره بر آرمان والای خود جوانمردانه ایستاده اند.

در صعود به این موفقیت بلاشک سرمایه ای سترگ و ستودنی را یافته ایم که به راستی اکنون «نیروی انسانی کارآمدی» است که گرانترین اندوخته ی آن مجموعه کارآمد است.

اینجانب ضمن تبریک مجدد سالگشت تاسیس شرکت تجارت بین الملل سکو به مدیر عامل محترم جناب آقای دکتر قاسمی ، اعضای محترم هیئت مدیره و دیگر مدیران ساعی و ارجمند آن شرکت، مراتب سپاسگزاری خود را از مجاهدت بی‌دریغ و ارزشمند یکایک کارمندان شریفی که از هیچ کوششی دریغ نکرده اند، ابراز می دارم.

صمیمانه‌ترین تبریک و خالصانه‌ترین آرزوی توفیق تقدیم حضورتان می‌گردد.

علی یاری  |  مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره هلدینگ انرژی سپهر

Share :

اخبار اخیر